Promocja usług i produktów w przestrzeni WWW

W rozwijającej i zmieniającej się przestrzeni internetu, coraz trudniej dotrzeć do szerokiego grona odbiorców czy klientów. Celem agencji jest zatem pomoc niewielkim lub młodym regionalnym przedsiębiorcom oferującym wysokiej klasy usługi i produkty, aby ich firmy i działania szybciej docierały do klientów.
EAPR dba o opracowanie treści oraz kodu stron internetowych, aby znajdowały się one na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych.
Agencja proponuje dodatkowe miejsca na popularnych portalach dedykowanych, pozwalających szybko i trafnie wyszukać klientom potrzebne produkty i usługi. Profile te są na bieżąco modernizowane i uaktualniane.
Agencja dba również o promocję na rekomendowanych portalach tematycznych.
Strona posiadająca certyfikowane logo EAPR.PL korzystać może z dodatkowych narzędzi podnoszących ją w rankingu wyszukiwarek.

Realizowane i wspierane projekty:

Portal nadchodzących wydarzeń 4tour to unikalna platforma, która łączy w sobie nadchodzące wydarzenia regionalne oraz opisy atrakcji turystycznych z całej Polski. 4tour daje możliwość wyszukania wydarzeń odbywających się w okolicy. Dla ośrodków publicznych i prywatnych jest to wyjątkowa forma reklamy. Współpraca z portalem to: - możliwość promocji wydarzeń na ogólnopolskim portalu - łatwy dostęp do wstawionych wydarzeń z możliwością ich edycji - wysoka pozycja wydarzeń w wyszukiwarkach Google
Polecany Lekarz to nowoczesna, multimedialna platforma będąca miejscem szybkiej, bezpiecznej i profesjonalnej komunikacji między lekarzami i pacjentami. Korzystanie z usług serwisu niesie za sobą pakiet korzyści, jak bogata w niezbędne informacje wirtualna wizytówka dla lekarza oraz dostęp do najlepszych ekspertów medycznych dla pacjenta. Współpraca z portalem to: - najskuteczniejsza metoda pozyskania nowych pacjentów - zaistnienie w grupie najlepszych specjalistów - tworzenie pozytywnego i nowoczesnego PR w sieci - wysoka pozycja swoich usług oraz osoby w wyszukiwarce Google - promocja lokalna poprzez media, sieć...